Zapraszamy do zakupu Bonów Prezentowych 

 

 

 

 

  

 

 

 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter,
a otrzymasz informacje o nowościach, promocjach i ofertach.

Urządzenie Roll-Cit, opatentowane przez dr. Fernandesa jest ihnnowacyjnym sposobem na odmłodzenie skóry i ogólne poprawienie jej kondycji, zarówno w domu, pracy jak i w gabinecie. Obecnie dostępne są trzy rodzaje Roll-Cit różniące się między sobą długością igiełek.

Igiełki Roll-Cit Kosmetycznego o długości 0,2 mm mają za zadanie pokonać najtrudniejszą barierę (warstwę rogową) na drodze penetrowania w głąb skóry składników aktywnych stosowanego komeceutyku. Roll-Cit Kosmetyczny służy do samodzielnego wykonywania zabiegów.

Igiełki Roll-Cit Medycznego penetrują głębiej i gwarantująuzyskanie znacznie lepszych, widocznych efektów. U osób o niskim progu bólowym stosowane jest znieczulenie miejscowe. 

Z myślą o naszych Pacjentach powstał Roll-Cit Medycyny Estetycznej wyposażony w igiełki o długości 1 mm. Zabieg przy użyciu Roll-Cit Medycyny Estetycznej jest mniej bolesny, skóra goi się znacznie szybciej, a efekty są zbliżone do zabiegów Roll-Cit Medyczny. W celu zwiększenia skuteczności zabiegów zalecamy ciągłą podaż wysokich dawek witaminy A, C oraz antyoksydantów zawartych w kosmeceutykach Environ.


Pliki do pobrania

Katalog protea