Zapraszamy do zakupu Bonów Prezentowych 

 

 

 

 

  

 

 

 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter,
a otrzymasz informacje o nowościach, promocjach i ofertach.

Produkty Revitalash® amerykańskiej firmy Athena Cosmetics ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków. Firma ta jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash®.

W ofercie znajdą Państwo produkty takie jak:
RevitaLash® Advanced - światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi,
RevitaLash® Mascara - to innowacyjny tusz do rzęs,
RevitaLash® Hair Advanced - innowacyjna odżywka do włosów - poprawia wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni,
Revitabrow® Advanced - to innowacyjna odżywka do brwi,
RevitaLash® Perfect Primer - pielęgnacjna baza pod tusz,
RevitaLash® Fineline Primer - wypełniający podkład pod makijaż - natychmiastowy efekt jedwabiście gładkiej i elastycznej skóry.
Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent.

Wynalazcą receptury Revitalash® jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH®.

Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia.Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy. Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash® na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.