Zapraszamy do zakupu Bonów Prezentowych 

 

 

 

 

  

 

 

 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter,
a otrzymasz informacje o nowościach, promocjach i ofertach.

Environ jest światowym pionierem wykorzystania w kremach wysoko efektywnych dawek witaminy A i przeciwutleniaczy. Każdy powstały produkt jest wynikiem wysoce precyzyjnych badań klinicznych dr Desmonda Fernandesa i jego zespołu, a także niezależnych laboratoriów współpracujących, gwarantujących wysoką efektywność i bezpieczeństwo stosowania.

 

Marka Environ jest jedną z niewielu firm na świecie produkujących kosmetyki do pielęgnacji skóry w warunkach sterylnych we własnym zakładzie produkcyjnym o najwyższych standardach produkcji i nowoczesnej technologii wraz z zespołem dedykowanych ekspertów ds. chemii. Prodykty Environ wytwarzane są i wprowadzane do obrotu po szczegółowych i wyczerpujących badaniach klinicznych przeprowadzanych wyłącznie na wolontariuszach (nie są stosowane na zwierzętach). 

Ze względu na włączenie intensywnie działąjących składników przy minimalnym wykorzystaniu środków konserwujących, produkty Environ do pielęgnacji skóry pakowane są w specjalne, próżniowe pojemniki, tak by chronić je przed światłem i powietrzem oraz mają krótkie terminy ważności (6-24 m-cy).

Produkty Environ można stosować bez względu na wiek, płeć i rodzaj skóry, jak również strefę klimatyczną.

 

Większość produktów Environ zatwierdzona jest przez samodzielny, prestiżowy Instytut Badawczy Swiss Vitamin Institute "Szwajcarski Instytut Witamin", zapewniając najwyższą jakość, świeżość, witalność i stężenie aktywnych witamin w produktach.


Pliki do pobrania

Katalog Environ