Zapraszamy do zakupu Bonów Prezentowych 

 

 

 

 

  

 

 

 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter,
a otrzymasz informacje o nowościach, promocjach i ofertach.

Technika DERMA RUGA JETTING nie może cofnąć lat, ale może upływ czasu uczynić niewidocznym. Metoda DERMA RUGA JETTING opiera się na dostosowanej do właściwości skóry technice regenerującej , dającej trwały i niezawodny efekt. Dzięki stymulacji określonych punktów w obszarze zmarszczki wykorzystujemy fascynujące możliwości organizmu i pobudzamy proces autoregeneracji. Tworzy się młoda tkanka łączna z kolagenem i włókna elastyczne, a zmarszczki zostają spłycone.

Technika DERMA RUGA JETTING nie wymaga obcych środków dla biologicznej samoregulacji tkanki łącznej. Doświadczenia wykazały, że technika DRJ daje trwały efekt wygładzenia zmarszczek. Metoda została opracowana i praktycznie wypróbowana przez doświadczonego eksperta w dziedzinie kosmetyki Ursulę Schneider wspólnie z dr Thomasem Wolfem.

Czas trwania
Terapia trwa tylko od 30 do 40 minut i wykonuje się ją w zależności od głębokości zmarszczek dwa lub więcej razy w odstępach dwutygodniowych. 

Sposób przeprowadzenia
Terapię kosmetycznego usunięcia zmarszczek może wykonać tylko doświadczona specjalistka. 

Działanie
Intensywna, głęboka stymulacja skóry pobudza tworzenie młodej tkanki kolagenowo-elastynowej. Prowadzi to do wzrostu zapotrzebowania na wodę w warstwie podstawnej co powoduje wygładzenie zmarszczek. 

Efekt
Sukces w wygładzeniu jest już widoczny po pierwszym lub drugim zabiegu . Leczone miejsce może wykazywać lekkie zaczerwienienie, co jednak nie przynosi nikomu uszczerbku w codziennym obcowaniu z innymi ludźmi.